Uniwersytet Medyczny w Łodzi funduje jedno miejsce w akademiku

W ramach programu stypendialnego „Młodzi w Łodzi” Uniwersytet Medyczny ufunduje jedno miejsce w domu studenckim najlepszemu studentowi kierunku elekroradiologii z Wydziału Nauk Biomedycznych i Kształcenia Podyplomowego.

1 października 2015 r. wystartowała rekrutacja do ósmej już edycji programów stypendialnych Młodzi w Łodzi oraz wspierająca nabór akcja promocyjno-informacyjna. Na stronach programu można zapoznać się z regulaminem i złożyć swoją aplikację. Termin zgłoszeń do programu upływa 23 października.

W siedmiu dotychczasowych edycjach programu stypendialnego łódzcy Pracodawcy ufundowali łącznie 163 stypendia dla najlepszych studentów łódzkich uczelni, sfinansowali  miejsca w domu studenckim dla 16 studentów oraz dodatkowy lektorat z języka angielskiego, niemieckiego lub włoskiego dla 130 studentów. W naborach do programów stypendialnych złożono łącznie ponad 2600 wniosków.

W roku akademickim 2015/2016 swój udział w inicjatywie stypendialnej zadeklarowało 19 firm i instytucji z Łodzi i regionu.