Rusza kolejna edycja programu „Granty UMEDu”

Szanowni Państwo,
Jest nam niezmiernie miło poinformować o rozpoczęciu kolejnej edycji programu „Granty UMEDu”!!! Celem programu jest finansowanie badań naukowych studentów wszystkich wydziałów naszej Uczelni.
W tegorocznej edycji konkursu w puli nagród znalazło się aż 85.000 złotych (35.000 zł z puli Ogólnouczelnianej, 30.000 zł z budżetu Wydziału Lekarskiego, 10.000 zł z budżetu Wydziału Farmaceutycznego, 7.000 zł z budżetu Wydziału Nauk Biomedycznych i Kształcenia podyplomowego oraz 3.000 zł z budżetu Wydziału Nauk o Zdrowiu).

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem programu. Na projekty czekamy do 20 stycznia 2016 roku.
Wnioski będzie można dodawać za pośrednictwem formularza online (szczegóły już wkrótce).

Wszystkich Młodych Naukowców zachęcamy do wzięcia udziału!